• Новак
Hicaseer Случај за Huawei Колега 40 РС, Lychee Шема Кожа Позлата Мека TPU Браник Не се Лизга Shockproof Тенка Светлина Заштитна Маска за Huawei Колега 40 РС Порше Дизајн 6.76 - Зелена

Hicaseer Случај за Huawei Колега 40 РС, Lychee Шема Кожа Позлата Мека TPU Браник Не се Лизга Shockproof Тенка

DEN 481.92

Достапност
Достапно за нарачка

✿[Компатибилен со] : Huawei Колега 40 РС Порше Дизајн 6.76". ✿[Уникатен дизајн] : Мека и трајни TPU школка со модерен lychee кожа текстура шема на грбот. ✿[Солиден и издржливи] : Многу здрав и стилски школка, која може да се спречи капки, гребнатини, прашина и знаци. ✿[Заштита на камерата] : случајот е дизајниран да биде повисока од камерата, така што задните камера нема да ја допре земјата, а со тоа се штитат важно камерата леќи од гребнатини. ✿[Прецизни намалувања] : прецизни намалувања за звучници, камери и други пристаништа.Сите дупки се многу добри, сите пристаништа и конектори лесно може да се пристапи без расклопување; чувствителни копче на поклопецот може да реагираат брзо.Карактеристики на производот : Кожа текстура назад дизајн понуда за добар изглед и потпора.Школка е составен од три материјали : високо-одделение надворешни СТП кожа + мека TPU браник + тешко внатрешни PC задниот панел, што може да се заштити вашиот телефон од од намалувањето, шокантна и гребење.Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани школка.Поставените усна обезбедува дополнителна заштита за телефонскиот екран стакло и камера.Пакет содржи : 1 x 100% сосема нов заштитна маска.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат