• Новак
Компатибилен со Huawei Y9A Случај, Тешки Хибрид Ротирачкото Магнетно Потпирачот Анти-Падот Shockproof Тешко Заштита Покритие за Huawei Y9A, Морнарица

Компатибилен со Huawei Y9A Случај, Тешки Хибрид Ротирачкото Магнетно Потпирачот Анти-Падот Shockproof Тешко

DEN 117.36

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум полно работно тело заштитни случај специјално дизајнирани за Huawei Y9 A.Забелешка !!!Случајот не е поддржуваат безжичен полнење (ако треба да се користи безжично полнење, можете да го отстраните случај).Shockproof Анти-Нула Телефон Случај, Направен од поликарбонат тврда пластика со полу-флексибилни шок апсорбирање на TPU гума браници со додадена агол капка заштита.Прстен е направен на задебелена метален лист и внатре во центарот на прстот на носителот прстен има е дел на скриени железо,прстен не е магнетен.Но, тоа е лесно да се поврзете и да се отстрани телефон од магнетни автомобил планината ,за да можете да ги споделите тоа спин за да ја прилагодите вашата омилена поза. (Не вклучува магнетни автомобил планината носителот).Заштитната маска има 4 безбедност анти-падот airbag агли, и застана на работ дизајн низ екранот и на камерата леќи на камерата го спречува телефонот екранот на камерата леќи на камерата од кршење поради пад на телефонот.Лесен пристап до сите порти, копчиња, звучници и камери.Едноставен за инсталација и отстранување на браник случај.Материјал : tpu innner/pc браник магнетна плоча/Цинк легура прстен Карактеристики : Автомобил Магнетни : назад на случајот изграден во магнетна плоча која може да биде утврдена врз магнетни автомобил пропустливи планината; Прстен Носител на функција : креативни прстен заградата дизајн, 360 °на ротација, да ви даде совршен гледање позиција во играње видео.; две слој за заштита : компјутер хард браник со мека tpu внатрешна даде двојно заштита за вашиот телефон; Прецизна cutouts : прецизни cutouts за звучници,полнење пристаништа,аудио портови и копчиња за својата погодност.Пакет содржи : 1 x Случај Капак (Мобилен телефон не е вклучен).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат