• Новак
Amzer Силиконска Кожа Желе Случај за HTC Радар 4G - Виолетова - 1 Пакет

Amzer Силиконска Кожа Желе Случај за HTC Радар 4G - Виолетова - 1 Пакет

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Модерен и флексибилни Желе Случај за вашиот HTC Радар 4 G.На Желе Случаи се направени од издржлив премиум силикони.Нејзините специјални анти-прашина и нула бесплатно својства, ги зачувува вашите телефони блескав изглед.Ви помага да го заштитите вашиот уред од лизгање на меки површини или агол површини.Квалитетот на материјалот што се користел за оваа кожата обезбедува штит и да се избегне гребење.Опис на производот На Amzer Пурпурна Желе Случај е направена од 100% премија силикони и е одличен, светло-тежина опција за заштита на вашиот HTC Радар 4 G.На трајни силикони апсорбира било шок вашиот HTC Радар 4 G може да се добие од било случајно капки или испакнатини, имајќи го исто како и нова.Непречено силикони ти дава сигурни и трајни контрола врз вашиот HTC Радар 4 G и ги лизгање на рамни површини.Имате целосен пристап до вашиот HTC Радар 4 G без отстранување од случајот.На Желе Случај е навистина како втора кожа и мора да има додаток.Од Производителот Пурпурна Желе Случај е направена од 100% премија силикони и е одличен, светло-тежина опција за заштита на вашиот HTC Радар 4 G.На трајни силикони апсорбира било шок вашиот HTC Радар 4 G може да се добие од било случајно капки или испакнатини, имајќи го исто како и нова.Непречено силикони ти дава сигурни и трајни контрола врз вашиот HTC Радар 4 G и ги лизгање на рамни површини.Имате целосен пристап до вашиот HTC Радар 4 G без отстранување од случајот.На Желе Случај е навистина како втора кожа и мора да има додаток.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат