• Новак
за Samsung Галакси S21 Fe Случај за Жени со врвка за околу Рака Потпирачот,Bling Holorgraphic Симпатична Камера Дизајн со Смахнат Прстен,Мека TPU Браник Луксузен Сјај Girly Заштитна М

за Samsung Галакси S21 Fe Случај за Жени со врвка за околу Рака Потпирачот,Bling Holorgraphic Симпатична Камера

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Изграден Прилагодливи Рака】рака на грбот работи да се лизга ги прстите преку кога го држите телефонот,може да уживате во listenning на музика или аудио книги или играат игри додека изработката, итн. 【Прстен Потпирачот Функција】Доаѓа со slidable еластична трака за вашиот прст или зглоб за удобен зафат и вграден во конвертибилна потпирач за оптимални hands-free гледање. 【Двојно се Обезбеди Функција】Прст јамка се зголемува телефонот држи удобност и безбедност,заштита од случаен намалувањето на телефони. 【Премиум Единствен Материјал】овој случај изработена од мек термопластични полиуретан (TPU) со ажурирани IMD Технологија ќе го направи вашиот телефон, не само fasionable но исто така и во безбедноста. [Целосна Заштита] : Покрена bezels задржи леќи и да се прикаже надвор оштетување површини без додавање дел на вашиот телефон од судрат, гребнатини и капки,додека прецизни cutouts се обезбеди лесен пристап до пристаништата и копчиња.специјално дизајнирани за samsung галакси s21 fe објавен во 2022. мека тенок TPU материјал кој се чувствува лесни и не гломазна.kwaii смешно цртан филм дизајн изгледа сјај и holorgraphic.врвка за околу рака и прстен носител на функција е корисна за одржување.прстен носителот може да се користи за одржување и, исто така, украсени со телефонот lanyard и други приврзоци.рака не само што може да се catched со раце, но исто така и како потпирач за гледање телевизори и видеа.со рака,не се грижите за контрола од страна на една рака или намалувањето на телефонот.univeral модел со црна и розова бои може да биде надарен за сите ваши сакани луѓе.прецизни за усогласување позиција за сите копчиња и дупки може да биде лесно полетување.го поддржува и безжично полнење, без какво било влијание со овој случај.мека тенок TPU материјал кој се чувствува лесни и не bulkykwaii смешно цртан филм дизајн изгледа сјај и holorgraphicwrist рака и прстен носител на функција е корисна за одржување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат