• Новак
AQGG за полнење за Motorola Мото Работ S30 [6.80] Случај, Меки Силиконски Браник Школка Транспарентен Флексибилни Гума Телефон Заштитна Случаи TPU Капакот за полнење за Motorola М?

AQGG за полнење за Motorola Мото Работ S30 [6.80] Случај, Меки Силиконски Браник Школка Транспарентен Флексибилни

DEN 1212.00

Достапност
Достапно за нарачка

[Компатибилен] : за полнење за Motorola Мото Работ S30 телефонот случај е целосно компатибилен .Транспарентна силиконски материјал TPU Покрие ја враќа оригиналната убавината на телефонот. [Заштита] : за полнење за Motorola Мото Работ S30 заштитен ракав телефон, нема прашина, гребнатини, капки, маснотии и триење. [Перформанси] : мобилен телефон школка е флексибилен и трајни, отпорни на нечистотија и гребнатини, и може да обезбедат долготрајна заштита на телефонот. [Удобност] : Многу удобно мобилен телефон случај, удобно на допир, нема да додадете оптоварување на вашиот мобилен телефон.Можете подобро да го контролирате вашиот телефон. [Инсталација] : телефонот случај целосно може да го внесете точниот рецка на камерата и други порта копчиња, изработка на инсталација полесно и поудобно. > Компатибилен за полнење за Motorola Мото Работ S30 (6.80 инчи). > Случај Боја : Transparente , > Материјал : силикон TPU. > Случај е направен од мек силикон. > Многу удобно мобилен телефон случај, се чувствува удобно, нема да додадете оптоварување на вашиот мобилен телефон.Имате подобра контрола на телефонот. > Мобилниот телефон случај е флексибилен и трајни, отпорни на нечистотија, гребнатини, прашина и маснотии, а може да обезбедат долготрајна заштита за вашиот мобилен телефон. > Телефонот случај има целосен пристап до прецизни cutouts за камера и други порта копчиња.Пакување информации ❥ 1 новите силикони случај за полнење за Motorola Мото Работ S30 Добредојдовте во продавница и да купите нашите производи.Имаме 45 дена да се вратат на стоки безусловно, ве молиме да бидат сигурни да се купи.ви благодарам многу.Ако не сте задоволни со купувањето на нашите производи, ве молиме контактирајте ме преку порака, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши проблемот за вас.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

AMZER Тенок Одговара рачно изработени ноќта на Вештерките Дизајнер Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец

Дизајнер Случај за Nokia 3 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тр�

DEN 358.80

Браник Брзо Ослободување Сврзувачки Елементи,Универзална Браник Брзо Ослободување Сврзувачки Елементи Комплет

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】браник брзо ослободување сврзувачки елементи се изработени од високо квалитетни а�

DEN 215.76