• Новак
SHUNDA Случај за Xiaomi Mi Забелешка 10 Лајт, Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена Одделение Заштитна Телефон Случај за Xiaomi Mi Забелешка 10 Лајт (6

SHUNDA Случај за Xiaomi Mi Забелешка 10 Лајт, Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот

DEN 2186.40

Достапност
Достапно за нарачка

Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена Одделение Заштитна Телефон Случај е специјално дизајниран за Xiaomi Mi Забелешка 10 Лајт (6.47 инчен).Телефонот случај е направен од Висок квалитет на TPU & Поликарбонат(PC) & Метал, кој може подобро да ја заштитите телефонот, shockproof и Анти-Нула.Екран заштита и камера заштита.На работ на телефонот случај е 0.33 MM повисока од површината на екранот на телефонот и камерата, која може подобро да ја заштитите екранот и камера од гребнатини.Магнетни Потпирачот, Таму е подобрена метална плоча на грбот, така што не треба да се држиме дополнителен метал лист на вашиот телефон, многу стабилна и корисна.Тоа не е лесно да падне, и побезбедно е да се вози.Во исто време, тоа исто така може да се користи и како Потпирач за да се види видеа.Прецизно сечење : Сите врски се намали попрецизно, сите копчиња, контроли и врски можат да бидат лесно отстранети без демонтирање на школка.Наменета за : Xiaomi Mi Забелешка 10 Лајт (6.47 инчи)Боја : Red Material : Висок квалитет TPU & Поликарбонат(PC) & Metal Box Содржи : 1 * Телефон случај за Xiaomi Mi Забелешка 10 Лајт (6.47 инчи)Често поставувани прашања (ЧПП)Прашање 1 : Дали мојот телефон може да биде прикачен на магнетни автомобил планината со овој случај?Answer : Да, тоа може.Постои зголемена метална плоча на грбот, така што не треба да се држиме дополнителен метал лист на вашиот телефон, многу стабилна и корисна.Прашање 2 : Дали во случај поддршка безжични полнење?Answer : Не, ве молиме да го отстраните пред ставање на вашиот телефон на некој безжичен полнач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

AMZER Тенок Одговара рачно изработени ноќта на Вештерките Дизајнер Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец

Дизајнер Случај за Nokia 3 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тр�

DEN 358.80

Браник Брзо Ослободување Сврзувачки Елементи,Универзална Браник Брзо Ослободување Сврзувачки Елементи Комплет

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】браник брзо ослободување сврзувачки елементи се изработени од високо квалитетни а�

DEN 215.76

Автомобил Браник Брзо Ослободување Fastener, Шарени Брзо Ослободување сврзувачки елементи Гумени Прстени Комплет

Направени од високо квалитетни алуминиумски легури авијација, здрав, лесни и издржливи.за брзо ослобод�

DEN 218.16