• Новак
HHUAN Случај за Vivo X51 5G (6.56) со 2 Калено Стакло Екран Заштитник. Ултра-Тенки Црни Меки Силиконски Анти-Капка Телефон Маска, TPU Браник Школка Случај за Vivo X51 5G - YQ2

HHUAN Случај за Vivo X51 5G (6.56) со 2 Калено Стакло Екран Заштитник. Ултра-Тенки Црни Меки Силиконски Анти-Капка

DEN 211.68

Достапност
Достапно за нарачка

Заштитен филм е направен од високо-квалитетни материјали и ултра-тенок дизајн обезбедува екран со висока дефиниција визуелно искуство и 100% екран на допир за одговор.Тоа е направен од високо-квалитетни материјали и е доволно силна за да се постигне 9 H цврстина.Меки силиконски материјал се намалува судир штета предизвикана од гребнатини и капки.Тоа може ефикасно да се спречи за Vivo X51 5 G од гребнатини, испакнатините, нечистотија и секојдневно носење.Експлозија-доказ технологија спречува заштитна фолија од chipping, и може да го спречи екран од гребење, капки, отпечатоци од прсти, вода знаци и други знаци за секојдневно носење. 4️⃣[Тенок и Лесен] : Погоден за Vivo X51 5 G, мобилен телефон случај + калено стакло филм, ултра-тенок и лесен дизајн, повеќе сила и голема флексибилност.1️⃣[[Компатибилен] : специјално Дизајниран за Vivo X51 5 G (6.Ние им даде приоритет на задоволството на клиентите и ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми. 2 x Нови калено филм.3 mm и тоа обезбедува 100% одговор на екранот на допир ефект за Vivo X51 5 G.Добредојдовте да ја посетите Силикони Телефон случај + Калено стакло со Заштитен филм Боја : Црна Компатибилни уреди : специјално Дизајниран за Vivo X51 5 G, сите пристаништа и функции на телефонот можат да се користат без отстранување на телефонот случај.56 инчи), црна Меки силиконски заштитни случај + 2 парчиња екран заштитник, ве молиме проверете модел на телефон внимателно при купување.По третман на калење технологија, цврстина е толку висока што 9 H. 2️⃣[Школка материјал] : Употреба на високо-квалитетни Меки силиконски материјал, Има исклучително висока флексибилност, заштита на животната средина и да се спречи промена на бојата.Јас ќе ви дадам задоволителен одговор во рок од 12 часа. 5️⃣[Сеопфатна Заштита] : поставените заштитни раб на телефонот случај спречува екран и камера од директно контактирање на површината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Браник Брзо Ослободување Сврзувачки Елементи,Универзална Браник Брзо Ослободување Сврзувачки Елементи Комплет

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】браник брзо ослободување сврзувачки елементи се изработени од високо квалитетни а�

DEN 215.76