• Новак
ZHKQT Случај за Blackview A55 (6.53) со 2 x Калено Стакло со Заштитен Филм, Јасно Меки Силиконски TPU Школка, Ултра-Тенки [Анти-Жолта x Ahockproof] Телефон Покритие за Blackview A55 - WM125

ZHKQT Случај за Blackview A55 (6.53) со 2 x Калено Стакло со Заштитен Филм, Јасно Меки Силиконски TPU Школка,

DEN 185.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мекото TPU материјал може подобро да ја заштитите вашиот телефон од дневните удари, гребнатини, пукнатини и капки.3 mm зајакнато стакло екран заштитник, направени од високо-квалитетни материјали, со висока чувствителност и јасност.Обезбедува сеопфатна заштита за мобилни телефони од гребнатини предизвикана од високо влијание капки.Заштитната маска лесно може да се поврзани со мобилен телефон.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Површинска цврстина е 9 H, која може да се спречи гребнатини, судири, гребнатини, и други знаци на нормално абење. [Телефон маска + Калено стакло со заштитен филм : ] ➡.Ние ќе ви одговори за вас и да обезбедат решенија во рок од 24 часа. [Најдобри Заштита] : Погоден за Blackview A55 .Тоа е исклучително висока отпорност, додека, исто така, обезбеди голема флексибилност.Цврстина е исклучително високо, што е потешко отколку нож, кои можат ефикасно да се спротивстави на гребнатини и да се обезбеди сеопфатна заштита за мобилен телефон екран. [Калено стакло филмот] : Погоден за Blackview A55 . 9 H појачани стакло филм е направен од високо-квалитетни материјали. [Најдобро може да се користи] : На заштитна маска за Blackview A55 е лесна и едноставна.Опис на производот : Компатибилни производи : погоден за Blackview A55 Боја : Транспарентна Материјал : Меки Силиконски TPU .Нема потреба да се отстрани школка.Ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.Анти-отпечаток, отпорни на масло и вода дамки и лесно да се чисти.Со shockproof ефект.Вистински прецизност машина дизајн, особено околу копчиња, овозможува пристап до сите порти и функции, совршен говорникот cutouts, камера и функции на телефонот.Мекото TPU силикони мобилен телефон случај и 9 H цврстина калено стакло филм направен од високо-квалитетни материјали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Автомобил Браник Брзо Ослободување Fastener, Шарени Брзо Ослободување сврзувачки елементи Гумени Прстени Комплет

Направени од високо квалитетни алуминиумски легури авијација, здрав, лесни и издржливи.за брзо ослобод�

DEN 218.16