• Новак
Hicaseer Случај за Чест 30 Млади,Ткаенина TPU Ултра Тенок Случај,паметен Телефон Мобилен Телефон се Покријат во Платно Shockproof Заштита Браник Случај за Huawei Чест 30 Млади 6.5 -

Hicaseer Случај за Чест 30 Млади,Ткаенина TPU Ултра Тенок Случај,паметен Телефон Мобилен Телефон се Покријат

DEN 381.60

Достапност
Достапно за нарачка

✿[Компатибилен со] : Huawei Чест 30 Млади 6.5". ✿[Карактеристики на производот] : Висок квалитет TPU меки силиконски страни + цврста ткаенина КОМПЈУТЕР хард задниот поклопец дизајн тежок случај, спречува да се носат и нечистотија. ✿[Уникатен Дизајн] : Ткаени TPU браник го спречува телефонот од фрејмови.Ткиво ткаенина дизајн додава екстра триење да го заштитите вашиот телефон од случајно лизгачки исклучување, водоотпорен заштита. ✿[Совршена заштита] : Камера за заштита на дизајн.Камерата дупка над камерата е специјално дизајниран за да целосно да се заштити покрена камера. ✿ [Прецизност Намали] : Прецизни cutouts за целосна употреба на сите телефонски функции.Хард случај не ги додадете дел или тежина.Уживајте во леснотија на оваа заштита.Карактеристики на производот : Стил : ткаенина-опфатени TPU школка има класичен, безвременски изглед Заштита : Издржлив и лесен смартфон случај спречува гребење и удари Лесен пристап : прецизни cutouts се овозможи пристап до сите порти и копчиња, додека јазик и камери не се достапни.Впечатлива, мулти-боја опција, стилски боја појавување, повеќе личен стил.Пакет содржи : 1 x 100% сосема нов заштитна маска.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат