• Новак
Fab Четири 03-07 SLVR HD ЦРВЕНО ЧЕЛИК F W/BA (CH05-RS1362-1)

Fab Четири 03-07 SLVR HD ЦРВЕНО ЧЕЛИК F W/BA (CH05-RS1362-1)

DEN 1939.20

Достапност
Достапно за нарачка

Агресивен Дизајн.Крик Подготвени - Ќе Се Одржи До 16.5 К Крик (Зависи Од Видот На Возилото).Совршено Ги Следи Тело Линии.Страна На Монтирање На Слотови И Картички За Различни Светлина Опции.Одговара тип : Возило се Специфични.Fab Четири Inc.е светски водечки браник производителот посветен на туркање на границите на иновации и дизајн оригиналност во секој перформанси на производот тие се развиваат.Fab Четири производители секој производ со една цел : квалитет претставено на време.Нивната мисија е да се изгради највисок квалитет, визуелно уникатни производи во cid со супериорен форма и функција, неверојатен дизајн и стил карактеристики кои се за вториот нема.Fab Четири гради своите производи за клиенти да се земе изгледот на нивните возила на сосема ново ниво!Тешки браник карактеристики на крајната во функционално-стилски заштита.Изградена на трајни формирана челик со интегриран чекори од двете страни на задната врата.Оваа браник го задржува ОЕМ приемник hitch и жици локации.Повеќе отколку што се очекуваше..подобро отколку што се очекуваше!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат