• Новак
Fab Четири 05-07 F25-550 ЦРВЕНО ЧЕЛИК F W/BA (FS05-RS1262-1)

Fab Четири 05-07 F25-550 ЦРВЕНО ЧЕЛИК F W/BA (FS05-RS1262-1)

DEN 12336.00

Достапност
Достапно за нарачка

Агресивен Дизајн.Крик Подготвени - Ќе Се Одржи До 16.5 К Крик (Зависи Од Видот На Возилото).Совршено Ги Следи Тело Линии.Страна На Монтирање На Слотови И Картички За Различни Светлина Опции.Одговара тип : Возило се Специфични.Fab Четири Inc.е светски водечки браник производителот посветен на туркање на границите на иновации и дизајн оригиналност во секој перформанси на производот тие се развиваат.Fab Четири производители секој производ со една цел : квалитет претставено на време.Нивната мисија е да се изгради највисок квалитет, визуелно уникатни производи во cid со супериорен форма и функција, неверојатен дизајн и стил карактеристики кои се за вториот нема.Fab Четири гради своите производи за клиенти да се земе изгледот на нивните возила на сосема ново ниво!Тешки браник карактеристики на крајната во функционално-стилски заштита.Изградена на трајни формирана челик со интегриран чекори од двете страни на задната врата.Оваа браник го задржува ОЕМ приемник hitch и жици локации.Повеќе отколку што се очекуваше..подобро отколку што се очекуваше!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Браник Брзо Ослободување Сврзувачки Елементи,Универзална Браник Брзо Ослободување Сврзувачки Елементи Комплет

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】браник брзо ослободување сврзувачки елементи се изработени од високо квалитетни а�

DEN 215.76