• Новак
AMZER Дизајнер Тенок Snap на тежок Случај за Asus Zenfone 4 Max ZC554KL, HD Боја, Ultra Light Назад Случај - Карбонски Влакна Redux Круша Зелена 5

AMZER Дизајнер Тенок Snap на тежок Случај за Asus Zenfone 4 Max ZC554KL, HD Боја, Ultra Light Назад Случај

DEN 351.36

Достапност
Достапно за нарачка

Случај за вашиот 5.5 инчен ASUS Zenfone 4 Max ZC554 KL е направен за конечна одговара и максимална заштита.Тенок заштитен Snap на Школка случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот ASUS Zenfone 4 Max ZC554 KL.Тешко Задниот Поклопец за вашиот ASUS Zenfone 4 Max ZC554 KL е ultra light уште ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.ASUS Zenfone 4 Max ZC554 KL Тенок Заштитен Случај е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневниот носат и солза.Отпорност на едно парче задните тенок школка случај слајдови лесно во и надвор од вашиот џеб или торба за размена на инстант телефон пристап.Персонализирајте го вашиот Asus Zenfone 4 Max додека сте го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко Школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, Обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата Asus Zenfone 4 Max со дизајнер случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат