• Новак
Hicaseer Случај за Huawei P30, Тенок Анти-Жолта Јасно TPU Браник Перница Покрие Анти-Нула Shockproof Случај за Huawei P30 6.1 - Виолетова

Hicaseer Случај за Huawei P30, Тенок Анти-Жолта Јасно TPU Браник Перница Покрие Анти-Нула Shockproof Случај

DEN 314.64

Достапност
Достапно за нарачка

✿[Компатибилен со] : Huawei P30 6.1". ✿[Јасни и транспарентни] : телефонот случај се прави на транспарентен TPU материјал, кристално проѕирно заштитни случај, со TPU на грбот и страните.На еластичен материјал има добра цврстина и флексибилност, не се деформира, и се противи yellowing. ✿[Заштитите вашиот телефон] : Ние се комбинираат TPU материјал со комплетно покривање дизајн за да се осигура дека нашите заштитни телефон случај обезбедува целосна заштита за да се осигура дека вашиот телефон не е загрозено, bumped, падна, изгребани, итн.боли. ✿[TPU браник] : Ова транспарентен мобилен телефон случај е дизајниран со издигнати рабови на предната камера.Кога ќе се стави долу, тоа им помага на заштита на екран и камера од гребнатини. ✿[Совршено се вклопуваат] : прецизни cutouts за сите пристаништа и копчиња, лесен пристап до сите копчиња и функции, компатибилен со безжичните полначи.Карактеристики на производот : Ултра-тенок транспарентен TPU меки силиконски airbag all-inclusive анти-падот и шок-доказ мобилен телефон случај.Совршено се вклопуваат : прецизни cutouts за сите пристаништа и копчиња, лесен пристап до сите копчиња и функции, компатибилен со безжичните полначи.Поставените сечење на работ може да се обезбеди дополнителна заштита за екранот и задна камера. 4-агол на воздух перница може ефикасно се апсорбираат шокови, и цврсти страна може да го намали влијанието на капки и влијанија, и да се обезбеди дополнителна камера и екран заштита.Пакет содржи : 1 x 100% сосема нов заштитна маска.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Случај за VIVO Y31S 5G,Кожа Стојат Паричникот Флип Случај Покритие за VIVO Y31S 5G,Ретро Магнетни Телефон Школка,Паричник

[1]Нов Бренд покрие го заштитува вашиот телефон од секојдневниот судрат, чука, капки, чипс, нечистотија и

DEN 1236.00