• Новак
Hicaseer Случај за Huawei Колега 40 Pro+, TPU Солиден Shockproof Заштитни Случај Анти-Нула, Отпечатоци Отпорни, Заштитна Телефон Случај за Huawei Колега 40 Pro+ 6.76 - Виолетова

Hicaseer Случај за Huawei Колега 40 Pro+, TPU Солиден Shockproof Заштитни Случај Анти-Нула, Отпечатоци Отпорни,

DEN 381.60

Достапност
Достапно за нарачка

✿[Компатибилен со] : Huawei Колега 40 Pro+ 6.76". ✿[Карактеристики на производот] : Нова иновативна технологија TPU shockproof и анти-капка магнетни вшмукување Случај. ✿[Уникатен Дизајн].Користејќи мека TPU внатрешна обвивка и мека гума материјал на страна , со влијанието и нула отпор. ✿【 Карактеристики на производот】 : Вграден магнетен CD алуминиум легура печ за магнетни автомобил фиксни места, силна вшмукување и не падне, лесно да се види и да работат на GPS навигациски систем и музика. ✿ [Прецизност Намали].Прецизни cutouts овозможи максимална употреба на сите порти, како што се јачина на звук, полнач, камера, микрофон и џек за слушалки.Карактеристики на производот : Нови иновативни технологии TPU shockproof и анти-капка магнетни вшмукување Случај.Стерео леќа protection Soft TPU назад cover Drop заштита.Засебното метал магнетни лимови директно можат да се додадат на магнетното автомобил заграда, што е стабилно во адсорпција и не ќе падне, кои може да се олесни работата на мобилен телефон за навигација при возење.Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани школка.Пакет содржи : 1 x 100% сосема нов заштитна маска.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат