• Новак
KJYF Телефон Случај за Cubot J10 (4.00), со [2 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU Ултра-Тенок Случај за Cubot J10 [Анти-Нула] [Анти-Жолта] - Стана Глава

KJYF Телефон Случај за Cubot J10 (4.00), со [2 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU Ултра-Тенок

DEN 2325.60

Достапност
Достапно за нарачка

Прецизни Cutouts одговара телефон тело совршено и лесен пристап до копчиња, камери, полнење интерфејс.❣【Компатибилен Уред : 】Специјално дизајнирани за Cubot J10 4. ❣【Ефикасна Услуга : 】имаме ефикасна и професионална услуга за клиентите тим, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Опис на производот : ★ Компатибилни Уреди : -Совршено компатибилни со Cubot J10, флексибилни TPU рамка + јасно Акрилик поддршка со кул моделирање дизајн. Рационализација дизајн и секој дел од мобилен телефон случај одговара едни со други, да ги задржи оригиналниот изглед на телефонот, обезбеди удобен зафат и не е лесно да се лизга. 2 x Калено Стакло Екран Заштитник. ★ Материјал : -TPU + Акрил, Безбеден и еколошки пријателски, ултра-тенки и меки паметен телефон случај.00 инчи, со 1pcs калено стакло екран заштитник.Ве молиме да бидат сигурни да се купи, ви благодарам многу!Пакет се вклучени : 1 x За Cubot J10 Случај. 2 x Сува&Влажно Чистење комплет.] ★ Боја : -Транспарентно школка,различни модели за да изберете од. ❣【Тенок Одговара Профил : 】Лесен и тенок дизајн е совршен за Cubot J10.Се уште се задржи на флуентност на телефонот работи, без какви било влијанија. ❣【Школка Материјал : 】Донесе Премија TPU Материјали со одлична флексибилност кои обезбедуваат Извонредна носивоста, отпорност и шок апсорпција перформанси.Поддршка за безжично полнење. ★ Целосна Заштита : -Четири агли 360-степен анти-падот заштита,камерата дупка е 0.Лесно да се размонтираат.3 mm повисока од камера, и застана на работ може да ги заштити задна камера.Нема потреба да ги тргнеме случај кога истиот се полни.Ние ќе ви обезбедиме со повеќе совршен избор.Јас ќе ви обезбеди со најдобрите решенија и услуги во рок од 24 часа.Тоа исто така го спречува жиг, отпечатоци од прсти и ги чува чистотата за Cubot J10 случај.Ако имате мобилен телефон случај да купите, ве молиме внесете ( KJYF + Вашиот модел на мобилен телефон + Случај)во трговскиот центар полето за пребарување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат