• Новак
KJYF Телефон Случај за Cubot J10 (4.00), со [3 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU Ултра-Тенок Случај за Cubot J10 [Анти-Нула] [Анти-Жолта] - Црвена 9

KJYF Телефон Случај за Cubot J10 (4.00), со [3 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU Ултра-Тенок

DEN 2073.60

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме да бидат сигурни да се купи, ви благодарам многу!Пакет се вклучени : 1 x За Cubot J10 Случај. ❣【Тенок Одговара Профил : 】Лесен и тенок дизајн е совршен за Cubot J10.00 инчи, со 1pcs калено стакло екран заштитник. ★ Прецизност Намалување на : -мека TPU телефон случај е опремен со звучник, полнење порта, што се користи за прецизни исечок на леќите на камерата, и копчињата се меки и удобни.Се уште се задржи на флуентност на телефонот работи, без какви било влијанија. 3 x Сува&Влажно Чистење комплет.Прецизни Cutouts одговара телефон тело совршено и лесен пристап до копчиња, камери, полнење интерфејс. ★ Целосна Заштита : -Четири агли 360-степен анти-падот заштита,камерата дупка е 0. ❣【Школка Материјал : 】Донесе Премија TPU Материјали со одлична флексибилност кои обезбедуваат Извонредна носивоста, отпорност и шок апсорпција перформанси. 3 x Калено Стакло Екран Заштитник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Случај за VIVO Y31S 5G,Кожа Стојат Паричникот Флип Случај Покритие за VIVO Y31S 5G,Ретро Магнетни Телефон Школка,Паричник

[1]Нов Бренд покрие го заштитува вашиот телефон од секојдневниот судрат, чука, капки, чипс, нечистотија и

DEN 1236.00