• Новак
SHUNDA случај за iPhone 11 Про 5.8, Тешки Оклопи Алуминиум Водоотпорен Заштитен Капак Dustproof Shockproof Метал тежок Случај за iPhone 11 Про 5.8 - Сива

SHUNDA случај за iPhone 11 Про 5.8, Тешки Оклопи Алуминиум Водоотпорен Заштитен Капак Dustproof Shockproof

DEN 824.64

Достапност
Достапно за нарачка

Високо-квалитетни материјали : двоен слој силикони + метал браник да се задржи на телефонот со алуминиумска заштита; алуминиумски дизајн стил цврсти и издржливи тешки-должност за заштита на уредот може да се спречи случајно капки, испакнатини Анти-падот заштита на екраните се додава на секој агол и високо место.Прашина-доказ, вода-доказ и шок-доказ дизајн : единствена запечатување порта е прашина-доказ, водоотпорен и прашина-доказ, не мора да се грижите за прав кога се работи, не грижете се за играње на плажа, вие едноставно можете да го заштитите вашиот телефон од дожд или ненадејна оштетувања од вода.Кожата-friendly и удобен зафат : задниот панел е направен од мат не-сјајни материјали.На нано oleophobic слој на задниот панел може ефективно намалување на отпечатоци од прсти и се даде на случај свиленкаста текстура.Тоа обезбедува безбедно и одлични зафат и помага да се спречи случајно паѓа.Одлична предност заштита : Smartphone заштита кој е многу соодветен за вашата секојдневна употреба.Поставените TPU рамка обезбедува дополнителна заштита за екран и камера, ефикасно намалување на влијанието од паѓање.Прецизно сечење : Сите дупки на телефонот случај се точно поставени, и сите копчиња, пристаништа и контроли, лесно може да се пристапи без да се демонтирање на случајот.Таа поддржува безжична полнење, без отстранување на куќиште, лесно да се инсталира и лесно да се отстрани, и шрафцигер е вклучена да се отстрани/инсталација на шрафовите на страна на лицето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Случај за VIVO Y31S 5G,Кожа Стојат Паричникот Флип Случај Покритие за VIVO Y31S 5G,Ретро Магнетни Телефон Школка,Паричник

[1]Нов Бренд покрие го заштитува вашиот телефон од секојдневниот судрат, чука, капки, чипс, нечистотија и

DEN 1236.00