• Новак
CargoTi Бебе Скокач со Стојат Бебе Кенгура Лесно Поставување на Бебето Exerciser за Активни Бебиња Погодна за Внатрешна и Надворешна Природни

CargoTi Бебе Скокач со Стојат Бебе Кенгура Лесно Поставување на Бебето Exerciser за Активни Бебиња Погодна

DEN 1236.24

Достапност
Достапно за нарачка

Забава и Вежба : Направена со високо-квалитетни материјали, бебето скокач карактеристики со удобни, меки и издржливи.Бебето исто така, може да остане исправена.И тие, исто така може да ја подобри координацијата кога тие скокаат.Лесен-за-користење Clip : Поврзете се на повеќето затворен вратите преку мувла.Без алатки, можете лесно може да се движат од соба в соба.Безбедноста на Прво место : На научно дизајниран седло цврсто го поддржува бебе е ' рбет, осигурувајќи дека тоа се чува уредна и исправена положба на телото за време на вежбање.Погоден за : Погоден за бебиња да се практикуваат одење надвор, многу добар помошни алатка.Контактирате во Било кое Време : Кога ќе ја прими стоката, можете да не контактирате на време ако имате било какви сомнежи.Спецификација : Применливи години : од 6 месеци до 2 години old Maximum оптоварување : за 18 KGPacking Листата : Бебе Вратата Скокач Алатка*1 Note : 1. Ве молиме изберете конвексни рамка на врата за да ги користите. 2. Испакнати ширина не треба да биде помал од околу 1 МИЛИОН/39.37 во.3. Рамка на врата висина : околу 1,5 метри/59.06 во ≤ употреба спектар ≥ околу 3 метри/118.11 во.4. Ве молиме бидете сигурни дека рамка на врата е доволно силна.5. Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.6. Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Спецификацијата

Applicable years:
 6 months to 2 years oldMaximum load

Со стоката дадена додека купуваат

Бебе Дрвени Замав Поставите Платно Седиште Поставено Удобен Стол Hammock рачно изработени Деца Затворен Отворено

【МАТЕРИЈАЛ】бебе замав стол е направена од еколошки материјали со највисок квалитет.Неговите дното и п

DEN 2783.76