• Новак
Separatec Мажи е 3 Пакет Спортски Перформанси Двојна Торбичка Боксер Кратко долна облека

Separatec Мажи е 3 Пакет Спортски Перформанси Двојна Торбичка Боксер Кратко долна облека

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

77% Polyamide, 23% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Сува Fastly Водат Ткаенина : Separatec мажите спортски боксер кратки карактеристики на високо еластична, лесен и брзо се суши.Забелешка : Овие брзо сува спортски перформанси боксер кратко имаат две материјали, еден е џерси, а другата е мрежа.Двете од нив се исти добра.Ве молиме да видите на сликите и над боја колона за повеќе детали.Патентирана Посебна Торбичка Технологија : машка долна облека со единствени двојно торбичка држи интимни области удобно одделени и останува да се излади.Хит-боја Крои Линии : Мазна не-chafing крои дизајн спорт на мажите боксер кратко се модерен и атрактивен.Тоа е идеален производ за трчање, пешачење, велосипедизам и било високо-енергетски активности.Дише Panel Прозорецот : ексклузивна дупка помеѓу dual-пошта одделува вашиот работи удобно и го намалува stickiness, можете да ги подигнете ја предната торбичка за лесно оди кога природата повици.Долга Нога Боксер Кратко : 6.5 инчи долго нога машки спорт долна облека избегнува досадни возење нагоре и искуство цел ден без мака носи.▲Ве молиме да Напомена : ткаенина од овие спортски перформанси боксер кратко се надградба,па композиции се малку различни.Постои 77% Polyamide + 23% Spandex и 84% Polyamide + 16% Spandex и така натаму.Овие различни ткаенини ќе биде предаден, случајно,ве молиме да бидат сигурни да цел,сите од нив се исти добра.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат