• Новак
Shinesty Мажите Торбичка Боксер Кратко - Микро Модални Топката Hammock долна облека со Летаат

Shinesty Мажите Торбичка Боксер Кратко - Микро Модални Топката Hammock долна облека со Летаат

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Машина За Миење.ПОДДРЖУВА СЕМЕЈСТВОТО НАКИТ - нашиот комерцијален торбичка долна облека за мажи обезбедува на целиот ден, удобност, ја елиминира потребата за корекција, и го задржува вашата стока исклучите вашите нозе.Се ЧУВСТВУВА КАКО НОСИ НИШТО НА СИТЕ - тие се направени од некое чудо материјал наречен Micro Modal дека е 3x помек од памук.Боксер кратко, исто така, тема : брз пристап пишам размавта, не-чеша крои gusseted crotch, и 4-начин на истегнување.ЗАПИРА SWASS ПРЕД да ПОЧНЕ, ПРИРОДНО - ткаенина обезбедува подобра влага wicking и breathability од синтетика да се задржи вашата подвозјето регулирани во текот на целиот ден.ВАШИОТ ОПРЕМА ЌЕ ВИ БЛАГОДАРИМЕ ПОДОЦНА - "Повеќето удобно mens долна облека што некогаш ќе носат" - Men ' s Health.НЕГА : машина за миење деликатна, висат да се исуши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат