• Новак
Плодот на Loom, 12 Пакет по Случаен избор, Адвокатско долна облека, долна облека за Мажи, Памучна долна облека, Боксер Кратко со Летаат, Ознака за Слободни Сина

Плодот на Loom, 12 Пакет по Случаен избор, Адвокатско долна облека, долна облека за Мажи, Памучна долна облека,

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.Големина Медиум.Случаен долна облека за мажи од Плодот На Loom кој нуди tag-слободен, сите-ден удобност и поддршка во облик на лета, Адвокатско долна облека, дише долна облека за мажи има двојна одбрана wicking; Intelli Fresh функција на wicking долна облека мажите спречува мирис предизвикува бактерии и дава долготраен мирис заштита.Убаво долна облека : нозе нема да се прошетаат до корселе и нема да притиснете или да се врзе за mens боксер кратко долна облека. 100% Памучна долна облека за мажи; Хедер Сива боксер кратко се 90% Памук и 10% Полиестер; Момци долна облека е лесно нега : машина за миење со ладна вода и ја собори сува на ниска топлина; Машки долна облека направени во Ел Салвадор. (12) Tag-Слободен Боксер Кратко Со Овошје На Loom (4 Пакети Од 3); Дел Долна Облека На Случајни Бои; Човек Долна Облека Ново Во Мало Пакување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат