• Новак
Aserlin машка долна облека Боксер Кратко 5 Pack Памук Не Вози-up Спорт долна облека

Aserlin машка долна облека Боксер Кратко 5 Pack Памук Не Вози-up Спорт долна облека

DEN 431.52

Достапност
Достапно за нарачка

95% Памук, 5% Spandex.Материјал : 95% Памук, 5% Spandex боксер кратко со отворен лета.Нема возење-до Нозе.Aserlin Големина : S=28"-30", M=31"-33", L=34"-36", XL=37"-39", XXL=40"-42".Квалитет : Природен памук го прави овој машка долна облека удобен за носење во текот на целиот ден долго.Боја : Неколку тренди бои се на располагање, вклучувајќи ги и црна, сива, бела, сина, ленти и црвена боја.Нема да избледи и соберете по перење.Карактеристики : 3 D летаат со U-форма конвексни торбичка дизајн, удобно и дише одговара.Двојно stitched за издржливост.Elasticized корселе за утеха и поддршка.Двојно stitched.Повеќе Издржливи.Лесен.Не се прошетаат до.Летаат отворање. 3 D торбичка.Удобно. 1.35 инчен корселе.Поудобно.Еластична се вклопуваат и останува да се стави.Не го соберете.Никогаш не згаснува по перење.Дише.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат