• Новак
Калвин Klein Мажите Микрофибер Водат Multipack Боксер Кратко

Калвин Klein Мажите Микрофибер Водат Multipack Боксер Кратко

DEN 540.48

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Полиестер, 10% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Микрофибер водат боксер кратко multipack со мека Калвин Klein логото корселе.Мазна и мека микрофибер водат ткаенина.Додадени се водат за максимална удобност и подобрено движење, контура торбичка создава додворувања и мазна форма.Пакети се достапни во избрани бои.Издржливи, удобно боксер кратко со микрофибер водат измислица.Дизајниран со екстра мазна микрофибер со исклучителни се водат за флексибилна одговара.Овие Калвин Klein Underwear микро плус боксер кратко доаѓаат во 3-pack и функција повторување на логото elasticated корселе, се лизга на стил и на поддршка contoured торбичка за настап-подготвени, разновиден секојдневниот стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат