• Новак
Машка долна облека,Уметност Гроздобер Есенски Лисја Шема ,Боксер Кратко Дише Удобност Гаќи SizeXXL

Машка долна облека,Уметност Гроздобер Есенски Лисја Шема ,Боксер Кратко Дише Удобност Гаќи SizeXXL

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

4 инчи) 1/2 нога отворање : 20. "Големината Информации Големина : S : 1/2 Половината обемот : 31.5 инчи) M : 1/2 Половината обемот : 34-36.6 инчи) Панталони должина : 22cm(8. Материјал И Содржина : 90% Полиестер 10% Spandex Супер Меки Влага Wicking 4-Начин Водат Ткаенина.2 инчи) Панталони должина : 23cm(9.1 инчи) Панталони должина : 19cm(7.Краток Нога & Oon-Парче Назад : Краток нога дизајн и едно парче намали во задниот дел, кој нема оптоварување во средината на боксер водови долна облека за да се избегне непријатно прилагодување.4 инчи) 1/2 нога отворање : 21.Поради прирачник за мерење,ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика.Мека Опфатени Корселе : Опремен 1-инчен мека ткаенина покриена корселе со висока еластичност и цврстина за доследно извршување на удобност во текот на.3 инчи) XL : 1/2 Половината обемот : 39-41.3 инчи) 1/2 нога отворање : 24.Дизајн Идеи : 3 D контура торбичка со телото дефинирање одговара, еден-парче чистење cuting Подобрување во лесна страни & назад без оптоварување во средината на долна облека за да се избегне непријатно прилагодување, двојно stitched за издржливост, лесни долна облека.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Мажите Боксер Кратко : Bold, Светла И Брилијантно Удобно Боксер Кратко,Боксери Кратко Се долна облека За Мажи Со Смисла За Стил И Потреба од Секојдневен Комодитет.Оваа боксер кратко се дизајнирани со рамен чини да се задржи влагата на кожата и за спречување на гребнатинки.Прво нешто што ќе се стави на секој ден треба да биде удобна, Ова Полиестер влакна боксер водови се супер меки, лесни, дише и еластичен.7 инчи) XXL : 1/2 Половината обемот : 41.4 инчен) 1/2 нога отворање : 23.9 инчен) L : 1/2 Половината обемот : е 36,5-39cm(14.Преземе акција Свиленкаста на Допир, Само да уживаат во мазна на допир на долна облека.Може да ги сакам за мека опфатени корселе и удобно се вклопуваат!Нашите боксер кратко се имаат различни цртежи и модели,Совршена техника на шиење да се елиминира scratchiness на отклонување на вашата кожа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат