• Новак
Машка долна облека,Уметност Гроздобер Есенски Лисја Шема ,Боксер Кратко Дише Удобност Гаќи SizeXXL

Машка долна облека,Уметност Гроздобер Есенски Лисја Шема ,Боксер Кратко Дише Удобност Гаќи SizeXXL

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Преземе акција Свиленкаста на Допир, Само да уживаат во мазна на допир на долна облека.2 инчи) Панталони должина : 23cm(9.Поради прирачник за мерење,ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика. Материјал И Содржина : 90% Полиестер 10% Spandex Супер Меки Влага Wicking 4-Начин Водат Ткаенина.3 инчи) XL : 1/2 Половината обемот : 39-41.6 инчи) Панталони должина : 22cm(8.6 инчи) Панталони должина : 20cm(7.Може да се Машина за Миење - Ладно (30°C, макс) Брз Сува,Влага Wicking,Лесно да се преземе за патување.4 инчен) 1/2 нога отворање : 23.1 инчи) Пакет се Вклучени Број на Парчиња : 1 пар на мажите боксер кратко.9 инчен) L : 1/2 Половината обемот : е 36,5-39cm(14.боксер кратко се направени од супер меки, влага-wicking 90% полиестер и 10% spandex се вклопуваат за сите-ден удобност.4 инчи) 1/2 нога отворање : 21.Краток Нога & Oon-Парче Назад : Краток нога дизајн и едно парче намали во задниот дел, кој нема оптоварување во средината на боксер водови долна облека за да се избегне непријатно прилагодување.Дизајн Идеи : 3 D контура торбичка со телото дефинирање одговара, еден-парче чистење cuting Подобрување во лесна страни & назад без оптоварување во средината на долна облека за да се избегне непријатно прилагодување, двојно stitched за издржливост, лесни долна облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат