• Новак
Машка долна облека,Уметност Гроздобер Есенски Лисја Шема ,Боксер Кратко Дише Удобност Гаќи SizeXXL

Машка долна облека,Уметност Гроздобер Есенски Лисја Шема ,Боксер Кратко Дише Удобност Гаќи SizeXXL

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 1. Материјал И Содржина : 90% Полиестер 10% Spandex Супер Меки Влага Wicking 4-Начин Водат Ткаенина.Мека Опфатени Корселе : Опремен 1-инчен мека ткаенина покриена корселе со висока еластичност и цврстина за доследно извршување на удобност во текот на.Дизајн Идеи : 3 D контура торбичка со телото дефинирање одговара, еден-парче чистење cuting Подобрување во лесна страни & назад без оптоварување во средината на долна облека за да се избегне непријатно прилагодување, двојно stitched за издржливост, лесни долна облека.Удобноста во Детали : Не-chafing flatlock, мека широк корселе со назад центар без чувство приклучување, втората на кожата е толку свиленкаста и луксузен тоа се чувствува како да не си носи ништо на сите.Мажите Боксер Кратко : Bold, Светла И Брилијантно Удобно Боксер Кратко,Боксери Кратко Се долна облека За Мажи Со Смисла За Стил И Потреба од Секојдневен Комодитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат