• Новак
Машка долна облека,Уметност Гроздобер Есенски Лисја Шема ,Боксер Кратко Дише Удобност Гаќи SizeXXL

Машка долна облека,Уметност Гроздобер Есенски Лисја Шема ,Боксер Кратко Дише Удобност Гаќи SizeXXL

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

1 инчи) Панталони должина : 19cm(7.Мека Опфатени Корселе : Опремен 1-инчен мека ткаенина покриена корселе со висока еластичност и цврстина за доследно извршување на удобност во текот на.2 инчи) Панталони должина : 23cm(9.6 инчи) Панталони должина : 20cm(7.Поради прирачник за мерење,ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика.Дизајн Идеи : 3 D контура торбичка со телото дефинирање одговара, еден-парче чистење cuting Подобрување во лесна страни & назад без оптоварување во средината на долна облека за да се избегне непријатно прилагодување, двојно stitched за издржливост, лесни долна облека.Може да се Машина за Миење - Ладно (30°C, макс) Брз Сува,Влага Wicking,Лесно да се преземе за патување.4 инчен) 1/2 нога отворање : 23.5 инчи) M : 1/2 Половината обемот : 34-36.4 инчи) 1/2 нога отворање : 20.3 инчи) 1/2 нога отворање : 25.9 инчен) L : 1/2 Половината обемот : е 36,5-39cm(14.На отклонување на гаќи се помеки и станот страна одговара на кожата.Удобноста во Детали : Не-chafing flatlock, мека широк корселе со назад центар без чувство приклучување, втората на кожата е толку свиленкаста и луксузен тоа се чувствува како да не си носи ништо на сите.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. Материјал И Содржина : 90% Полиестер 10% Spandex Супер Меки Влага Wicking 4-Начин Водат Ткаенина.3 инчи) XL : 1/2 Половината обемот : 39-41.Може да ги сакам за мека опфатени корселе и удобно се вклопуваат!Нашите боксер кратко се имаат различни цртежи и модели,Совршена техника на шиење да се елиминира scratchiness на отклонување на вашата кожа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат