• Новак
Hanes Мажите Удобност Flex Одговара на Вкупната Поддршка Торбичка 3-Pack, се Достапни во Редовни и Долга Нога

Hanes Мажите Удобност Flex Одговара на Вкупната Поддршка Торбичка 3-Pack, се Достапни во Редовни и Долга Нога

DEN 406.32

Достапност
Достапно за нарачка

76% Полиестер, 19% Tencel Lyocell, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Дише Мрежа Лагер – Одделува, поддржува и помага во спречување на chafing.Одржлив TENCEL Lyocell влакна. 100% Рециклиран Полиестер да се намали депонирање отпад.Нема возење нагоре.Удобноста Flex корселе се движи со вас.Напредни мирис заштита.Фитили далеку влага за да бидете свежи и суви.Tagless.Традиционалните лета.Hanes® Вкупно Поддршка Торбичка Боксер Кратко имаат иновативни дише мрежа лагер која што ќе ги одделува и ги поддржува на крајната во сите-ден удобност.Удобноста Flex Одговара® растеглив материјал се движи со вас и да е направен со ултра мека, мазна и одржлив Tencell Lyocell влакна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат