• Новак
Hanes Мажите X-Temp 4-Начин на Изведба Водат Мрежа Боксер Кратко (Боја / Модел може да се Разликува)

Hanes Мажите X-Temp 4-Начин на Изведба Водат Мрежа Боксер Кратко (Боја / Модел може да се Разликува)

DEN 359.28

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 88% Полиестер, 12% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Tagless.Удобноста Flex Корселе.X-TEMP - со цел да се прилагодат на вашите температура и активност.Soft & Трајни Памучна Ткаенина.Свежо IQ Напредни Мирис Заштита.Бои и отпечатоци може да се разликува од пакет да се спакуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат