• Новак
Hanes Крајната Мажите 4-Pack Comfortblend Боксер Кратко со FreshIQ

Hanes Крајната Мажите 4-Pack Comfortblend Боксер Кратко со FreshIQ

DEN 551.28

Достапност
Достапно за нарачка

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Удобноста flex корселе.Не вози-up нога.Ознака помалку - не е лошо напишан етикета.Freshen напредни мирис технологијата за заштита напади мирис предизвикува бактерии во вашата облека што предизвикува вашата долна облека и чорапи за мирис - па сега можете да се чувствувате свежо во текот на целиот ден.Фитили влага.Добиете сите-ден удобност и свежина.Доставување chafe-слободна основа, овие боксер кратко мешавина брзо сушење и мирис-отпорни својства со Comfort Flex корселе, што резултира во ладилникот, свежо чувство дека нема да краен случај и вози до под вашите панталони и фармерки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат