• Новак
БАМБУС КУЛ машка долна облека боксер кратко Мека Удобно Бамбус Viscose долна облека Водови (4 Парчиња)

БАМБУС КУЛ машка долна облека боксер кратко Мека Удобно Бамбус Viscose долна облека Водови (4 Парчиња)

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

92% Бамбус Viscose, 8% Spandex.Машина За Миење.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : 92% Бамбус Viscose + 8% Spandex, лесна и мека текстура, подобра кожа-friendly од памучен материјал, донесе свежа допир на вашата кожа.УДОБНО ТКАЕНИНИ : Здив од природата, удобно и дише, влага wicking , ти ги обновува во текот на целиот ден, многу погодна за домашни, вежбање, патни и други секојдневни активности.ЕЛАСТИЧНА се ПРОТЕГА : половината е полн со еластичност, не се изгубат, и не падне надолу.Тоа се вклопува нежно на половината на кожата и не произведува непријатно собирање чувство.ГЕНИЈАЛЕН ДИЗАЈН : Лесна колковите, лесна страни, и не-уреди со покажувач на печатени етикети од надвор, елиминирање на јадеж шиење етикети и избегнување на labels директно допирање на кожата може да предизвика непријатност.КАРАКТЕРИСТИКИ : U конвексни торба дизајн, повеќе простор, повеќе слобода, целосни визија, повеќе машки шарм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат