• Новак
Плодот на Loom Момчиња' Tag Слободни Памук Боксер Кратко

Плодот на Loom Момчиња' Tag Слободни Памук Боксер Кратко

DEN 224.64

Достапност
Достапно за нарачка

Цврсти Материи : 100% Памук; Хедер : 90% Памук, 10% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Ова е една избрани боја пакет.Овој пакет може да содржи сите материи, сите отпечатоци, или комбинација.Фитили влага.Останете свежи и суви.Нозете не се прошетаат до.Ознака слободен за сите-ден удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат