• Новак
ПСД долна облека за Мажи се Водат Еластична Широк Бенд Боксер Краток долна облека Дното - Тројански Кондоми | Дише, 7 инчен Inseam |

ПСД долна облека за Мажи се Водат Еластична Широк Бенд Боксер Краток долна облека Дното - Тројански Кондоми

DEN 468.96

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.ПРОВЕРЕТЕ НАС НАДВОР Љубов ПСД?Кликнете на линкот погоре за производот насловот за да ги купуваат нашите ПСД Storefront и да ги видите сите нови и тековната сезона стилови!.Долна облека ШТО се ДВИЖИ СО ВАС - на Кој има микрофибер се вклопуваат за динамичен утеха и поддршка.ПСД долна облека е 88% Полиестер и 12% spandex, овие боксер кратко се дише активно се водат, се влага wicking, и имаат изразена удобност торбичка.ОДГОВАРА И ИЗГРАДБА - се Карактеризира со широк мека гума за џвакање корселе, овие боксер кратко имаат 7" flatlock цвест, tagless и лесна назад, и тоа торбичка за оптимална удобност.ТЕХНИКА - Со мирис елиминирање на технологија, овие боксер кратко се овозможи на ладно и суво удобност.НОСАТ ВАШИОТ ЖИВОТ - долна облека е во основата на секој облека што се носат, така што е важно за тоа да им биде удобно.ПСД е специјализирана во само тоа — премиум, прифатлива долна облека направени од страна и изграден за спортисти, trendsetters, или луѓе кои само што навистина сакаат долна облека.Долна облека е во основата на секој облека што се носат, така што е важно за тоа да им биде удобно.ПСД е специјализирана во само тоа — премиум, прифатлива долна облека направени од страна и изграден за спортисти, trendsetters, или луѓе кои само што навистина сакаат долна облека.Ние бевме во можност да се развие добра athleisure пар за да ви овозможи да се вклопи во вашиот начин на живот.Ако не сте активни, ти си за купување за дизајн и комфор.Во исто време, ако се физички активни и ќе може да игра кошарка во нив без да се менува во вашиот компресија шорцеви.Тоа е функционална пар долна облека надвор од тоа само да биде уште еден пар на долна облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат