• Новак
ПСД Мажите Боксер е Краток (Црно/Bandana Сплит, M)

ПСД Мажите Боксер е Краток (Црно/Bandana Сплит, M)

DEN 600.00

Достапност
Достапно за нарачка

ПРОВЕРЕТЕ НАС НАДВОР Љубов ПСД?Кликнете на линкот погоре за производот насловот за да ги купуваат нашите ПСД Storefront и да ги видите сите нови и тековната сезона стилови!.Долна облека ШТО се ДВИЖИ СО ВАС - на Кој има микрофибер се вклопуваат за динамичен утеха и поддршка.ПСД долна облека е 88% Полиестер и 12% spandex, овие боксер кратко се дише активно се водат, се влага wicking, и имаат изразена удобност торбичка.ОДГОВАРА И ИЗГРАДБА - се Карактеризира со широк мека гума за џвакање корселе, овие боксер кратко имаат 7" flatlock цвест, tagless и лесна назад, и тоа торбичка за оптимална удобност.ТЕХНИКА - Со мирис елиминирање на технологија, овие боксер кратко се овозможи на ладно и суво удобност.НОСАТ ВАШИОТ ЖИВОТ - долна облека е во основата на секој облека што се носат, така што е важно за тоа да им биде удобно.ПСД е специјализирана во само тоа — премиум, прифатлива долна облека направени од страна и изграден за спортисти, trendsetters, или луѓе кои само што навистина сакаат долна облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат