• Новак
ДЕЈВИД ARCHY Мажи е 3 Pack долна облека Мека Rayon Боксер Кратко

ДЕЈВИД ARCHY Мажи е 3 Pack долна облека Мека Rayon Боксер Кратко

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

95% Rayon, 5% Spandex.Увезени.Мека Ткаенина : Бамбус Rayon тука е еден вид на Rayon влакна извлечена од природни материјали-бамбус.Тоа е опремен со добра пропустливост на воздух, светлина тежина, Мека и дише.Престој-стави Корселе : Боксер кратко за мажи со мека на допир и добра еластичност, не ќе се тркалаат надолу или да ја напуштат марки.Адвокатско долна облека со 3 D Контура Торбичка : Имаат повеќе простор за мажите приватни делови, не се притисне повеќе.Не Возеше До : Мажите Боксер Кратко со 6,5 инчи нога должина може да се избегне возење нагоре за секојдневно носење без разлика седи во канцеларија, земајќи ги на прошетка или на џогирање.Wedgies-слободно : Едно парче чисти се сече во задниот дел за да се избегне непријатно вредноста за подобра удобност.Големина (половината големина) : S (28"-30"), M(32"-34"), L(36"-38"), XL(40"-42"), XXL(44"-46").

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат