• Новак
24 Бои Круг Обликувањето Креда Деца Цртеж Креда Не-Токсични Масло Пастели Уметност Резерви Подароци за Деца.

24 Бои Круг Обликувањето Креда Деца Цртеж Креда Не-Токсични Масло Пастели Уметност Резерви Подароци за Деца.

DEN 1370.40

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Големината : 117 * 98 * 16mm.Тежина : 5g/Еез, 70g/24 Компјутери.Реал : Парафински, ЈП смола, пигмент;.Предмет : Трол Пластични Молив ;. 1 * 24 Бои Круг На Формативно Креда. 1 * 24 Бои Круг Пластични Crayon Rugged и рамномерно обоени, длабоко боја, нетоксичен и безбеден;Пакет Вклучуваат : Детали : Боја : 24 Бои;Големината : 90 * 8mm Features : Furrowed и рамномерно обоени, богата боја, нетоксичен и безбеден;Пакетот Вклучува : .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат