• Новак
FEIlei Креда, 12/18/24/36 Бои Восок Креда Пастел, Масло Пенкало Цртање Сликарство Graffit Уметност Снабдување-36-

FEIlei Креда, 12/18/24/36 Бои Восок Креда Пастел, Масло Пенкало Цртање Сликарство Graffit Уметност Снабдување-36-

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

♥ Креативните шарени дизајн може лесно да се привлечат децата' внимание и предизвикаа нивниот интерес за цртање или графити. ♥ Деца може да зафат тоа погодно и stably. ♥ Да помогне во развојот на децата'interest во уметноста, имагинација и цртање креативност. ♥ Одличен и практичен подарок за децата, доведувајќи повеќе забава. ♥ И бустер на вашите блиски односи со своите деца. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 12/18/24/36 бои масло пастели, нетоксичен и безбеден за деца.Креативните шарени дизајн може лесно да се привлечат децата' внимание и предизвикаа нивниот интерес за цртање или графити.Децата може да зафат тоа погодно и stably.За да се помогне во развојот на децата'interest во уметноста, имагинација и цртање креативност.Одличен и практичен подарок за децата, доведувајќи повеќе забава.И бустер на вашите блиски односи со своите деца.Масло Пастелни Пенкало само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификации : Школка Материјал : Пластични Пенкало Големина : стан.10.5x1.8cm/4.13x0.71in Боја : 12/18/24/36 Бои Количина : 1 Кутија Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 12/18/24/36pcs x Масло Пастел, Пенкала.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат