• Новак
High-End Мика Прав Козметички Одделение Пигменти за Уметност Епоксидна Смола, Сапун Одлуки, Бања Бомби, Свеќи, Лигите Материјали, Нокти, Шминка и Усна Сјај Боја (24 Пигме?

High-End Мика Прав Козметички Одделение Пигменти за Уметност Епоксидна Смола, Сапун Одлуки, Бања Бомби, Свеќи,

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

МИКА ПИГМЕНТИ во ПРАВ SET - Ние сме собрани голем избор на бои за вас : 24 високо-крај металните пигменти индивидуално спакувани во 3 грама (0.1 мл) кеси.КОЗМЕТИЧКИ ОДДЕЛЕНИЕ ВРВОТ ЛИНИЈА МИКА ПИГМЕНТИ во ПРАВ - Сите наши мика прав пигменти се органски и природни, можете да ги користите лесно, дури и за лак и козметика : шминка, око сенки и усна сјај.КОРИСТЕТЕ ГИ СИТЕ ВАШИТЕ ПРОЕКТИ - Епоксидна смола смола уметност, plasti натопи и автомобилски бои, slimes за деца, свеќи, сапун одлуки, бања бомби (употреба со polysorbate 80 или аналогни за да избегнете лепење и дамки), за лак, усна сјај, око сенки и козметика.УЛТРА ПРЕМИУМ МИКА ПРАВ БИСЕРИ - Секој пигмент имаат многу заситени боја и висока покривање на способност, која ќе ви помогне да се создаде мазен изглед на површината со многу мала количина на пигментот себе.ЗАДОВОЛСТВО GARANTEED РИЗИК PURCHACE - Нашата служба за корисници ќе бидат среќни да одговориме на сите ваши прашања и да се обезбеди било каква помош ви треба, но и ако за некои веројатно причина да се вознемирени со нашите мика пигменти во прав ние ќе ви вратат парите - ве молиме контактирајте со нас во секое време!.Премиум Метален Monarti Мика Прав Пигменти (24 Пигменти Во Собата).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Csy Уметничка Галерија Рачно Изработени Уметник Акварел Бои Set-Металик Сјајот Вода Боење Наслика - Акварели-Бисерна

Пигмент Изработени Од Природни Органски Метал Бисер во Прав увезени од Германија, додаде со Нов Зеланд

DEN 283.20

Премиум Акварел Бои во Собата, 48 Живописни Бои во Калај Подарок Кутија, Акварел Хартија и Четки. Акварел Комплет

Неверојатен Квалитет за Пари : вода боење наслика уметност збор за живот во живописни бои со висок квали

DEN 719.76