• Новак
Пигменти Мика Прав Епоксидна Смола Пигмент во Прав-повеќенаменски Colorant за Усна Сјај Шминка Сапун Одлуки Бања Бомби Лигите итн боја, пигмент во прав мат епоксидна с?

Пигменти Мика Прав Епоксидна Смола Пигмент во Прав-повеќенаменски Colorant за Усна Сјај Шминка Сапун Одлуки

DEN 729.60

Достапност
Достапно за нарачка

Работата е едноставен, лесно да се стопи, и бојата е убава.Лесно да се растера, висока температура отпорни, и сјајна.Прав е во ред и има силна способност да се покрие позадина.DIY рачно изработени кристал Епоксидна накит совршен пигмент додатоци.Овој тип на прав е блескавата и важат за различни области,за шминка,нокти маникир,накит одлуки,рачно изработени ракотворби и слично.Пигменти Мика Прав Епоксидна Смола Пигмент во Прав-повеќенаменски Colorant за Усна Сјај Шминка Сапун Одлуки Бања Бомби Лигите,итн боја, пигмент во прав мат епоксидна смола боја, пигмент комплет боја, пигмент ув смола боја, пигмент боја, пигмент во прав за тело путер meyspring епоксидна смола боја, пигмент усна сјај боја, пигмент течни tkb епоксидна смола боја, пигмент black Features : Направен од високо квалитетни материјали, еколошки и нетоксичен.Лесно да се растера, висока температура отпорни, и сјајна.Прав е во ред и има силна способност да се покрие позадина.Работата е едноставен, лесно да се стопи, и бојата е убава.DIY рачно изработени кристал Епоксидна накит совршен пигмент додатоци.Овој тип на прав е блескавата и важат за различни области,за шминка,нокти маникир,накит одлуки,рачно изработени ракотворби и слично.Одлично и прекрасно додатоци за вашиот DIY занаети.Пигмент само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Тип : Обоени Powder Material : Прав Големина : стан.5.5x2.8cm/2.17x1.10in Color : 3 Бои, Црвена Серија(Како на сликите прикажани)Количина : 3 Шишиња(3 Бои)Пакетот Вклучува : 3 Шишиња x Pigmentnote : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Type:
Colored Powder
Material:
Powder
Size:
app.5.5x2.8cm/2.17x1.10in
Color:
3 Colors, Red Series(As the pictures shown)
Quantity:
3 Bottles(3 Colors)
Package Includes:
3 Bottles x Pigment
note:
No retail package.
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Thank you! :

Со стоката дадена додека купуваат

Csy Уметничка Галерија Рачно Изработени Уметник Акварел Бои Set-Металик Сјајот Вода Боење Наслика - Акварели-Бисерна

Пигмент Изработени Од Природни Органски Метал Бисер во Прав увезени од Германија, додаде со Нов Зеланд

DEN 283.20

Премиум Акварел Бои во Собата, 48 Живописни Бои во Калај Подарок Кутија, Акварел Хартија и Четки. Акварел Комплет

Неверојатен Квалитет за Пари : вода боење наслика уметност збор за живот во живописни бои со висок квали

DEN 719.76