• Новак
5 Бои Црвена Зелена Жолта Портокал Црна Свеќа Боја во Прав за Свеќа Одлуки Природни Свеќа Colorant Прав Свеќа Боја Боја за DIY Соја Восок Епоксидна Смола Занаети Свеќа Пи?

5 Бои Црвена Зелена Жолта Портокал Црна Свеќа Боја во Прав за Свеќа Одлуки Природни Свеќа Colorant Прав Свеќа

DEN 165.12

Достапност
Достапно за нарачка

5 пакети на боја бои : Црвена;Зелена;Жолта;Портокал;Црна.Висок квалитет во прав бои,безбедни и не-токсични,не-иритирачки додека ги користите.На бои да може ефективно да се меша со други материјали.Прекрасен подарок за рачно изработени љубовници.Широко се користи за правење шарени свеќа,епоксидна смола предмети.Бруто тежина : 0.7 мл/20g по пакет.Доволно за да се направи на различни проекти.Specification Type : Боење Dyes Weight : 0.7 мл/20g по pack Dye Бои : Црвена,Зелена,Жолта,Портокалова,Black Package Included1 Пак Црвено Dye1 Пак Зелена Dye1 Пакет Жолта Dye1 Пакет Портокал Dye1 Пакет Црна Боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мика Пигмент во Прав Повеќенаменски DIY Уметности и Занаети Додаток на Природна Бања Бомби/Смола/Paint/Епоксидна/Сапун/лак

Прав е во ред и има силна способност да се покрие позадина.Лесно да се растера, висока температура отпор

DEN 1864.80

Csy Уметничка Галерија Рачно Изработени Уметник Акварел Бои Set-Металик Сјајот Вода Боење Наслика - Акварели-Бисерна

Пигмент Изработени Од Природни Органски Метал Бисер во Прав увезени од Германија, додаде со Нов Зеланд

DEN 283.20

Премиум Акварел Бои во Собата, 48 Живописни Бои во Калај Подарок Кутија, Акварел Хартија и Четки. Акварел Комплет

Неверојатен Квалитет за Пари : вода боење наслика уметност збор за живот во живописни бои со висок квали

DEN 719.76