• Новак
Tamiya 85006 Лак Спреј Бои, Т-6 Мет Црно - 100ml Спреј Може да се

Tamiya 85006 Лак Спреј Бои, Т-6 Мет Црно - 100ml Спреј Може да се

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Димензии : 4.4 cms (L) x 3.4 cms (W) x 10.4 cms (H).Тип На Производ : Боја.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Јапонија.Tamiya TS спреј бои е синтетички лак кој се лечи во краток период на време.Спреј бои е исклучително корисно за сликарство големи модел површини.Tamiya спреј бои не се погодени од акрилни или емајл бои.Затоа, по сликарство на целиот собранието, детали може да се додаде или бере користење на емајлот и/или доградба на акрилни бои.Секој од нив може да содржи 100ml на боја, што е доволно за да во целост се опфаќаат 2 или 3, 1/24 скала со големина на автомобил модел тела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Премиум Акварел Бои во Собата, 48 Живописни Бои во Калај Подарок Кутија, Акварел Хартија и Четки. Акварел Комплет

Неверојатен Квалитет за Пари : вода боење наслика уметност збор за живот во живописни бои со висок квали

DEN 719.76

Csy Уметничка Галерија Рачно Изработени Уметник Акварел Бои Set-Металик Сјајот Вода Боење Наслика - Акварели-Бисерна

Пигмент Изработени Од Природни Органски Метал Бисер во Прав увезени од Германија, додаде со Нов Зеланд

DEN 283.20