• Новак
Angelus Велур Морнарско Сина Боја

Angelus Велур Морнарско Сина Боја

DEN 203.76

Достапност
Достапно за нарачка

Силно пигментирани течни велур боја.Бои, обновува, и фустани сите велур leathers.Исто така, ќе работат добро на мазни leathers.Достапни во широк спектар на бои.Единствен 3 унца тегла со волна dauber.Angelus Велур Бои ќе боја, restore, и се облекуваат сите nappy и велур leathers.Nappy кожа и велур треба да се бранеа да се врати на нап по боење.Ова во голема мера пигментирани течни, исто така, ќе работат и на мазни leathers.Достапни во широк спектар на бои, како и направени во САД.Единствен 3 унца шише со волна dauber вклучени, Морнарско Сина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат