• Новак
Златна Отвори Акрилик Медиум, 8 Унца, Сјај

Златна Отвори Акрилик Медиум, 8 Унца, Сјај

DEN 561.60

Достапност
Достапно за нарачка

Акрилик медиум има пониска вискозност и се користи за да се прошири боја и одржување.Компатибилен со Златен тешки тело и течност за на доградба на акрилни бои"".како и редовни акрилни гелови и медиуми"".Сјај",8oz шише".Овој оглас е за еден (1) сосема нов Златен Отвори Акрилик Медиум Сјај 8oz.Формулиран за да се со пониска вискозност од Златна Отвори Акрилни бои.Користете го за да се прошири на бои кога повеќе течност мешавина е желба да се зголеми протокот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Csy Уметничка Галерија Рачно Изработени Уметник Акварел Бои Set-Металик Сјајот Вода Боење Наслика - Акварели-Бисерна

Пигмент Изработени Од Природни Органски Метал Бисер во Прав увезени од Германија, додаде со Нов Зеланд

DEN 283.20

Премиум Акварел Бои во Собата, 48 Живописни Бои во Калај Подарок Кутија, Акварел Хартија и Четки. Акварел Комплет

Неверојатен Квалитет за Пари : вода боење наслика уметност збор за живот во живописни бои со висок квали

DEN 719.76

Мика Пигмент во Прав Повеќенаменски DIY Уметности и Занаети Додаток на Природна Бања Бомби/Смола/Paint/Епоксидна/Сапун/лак

Прав е во ред и има силна способност да се покрие позадина.Лесно да се растера, висока температура отпор

DEN 1864.80