• Новак
Vallejo Airbrush Потенки 200ml Боја

Vallejo Airbrush Потенки 200ml Боја

DEN 454.80

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален Модел за Воздух и Течни Акрилни бои.Топи, без губење на бојата на лепливоста, издржливост или конзистентност. 200ml пластични шишиња.Тип на производ : ИГРАЧКИ И ИГРИ.Објектот Пакет Димензија : 1.875 инчи L x1.875 инчи W х5.75 инчи H. Точка Пакет Тежина : 0.4 фунти.Земја на Потекло : Шпанија.Големина : 6.76 Fl Мл (Пакување од 1).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Csy Уметничка Галерија Рачно Изработени Уметник Акварел Бои Set-Металик Сјајот Вода Боење Наслика - Акварели-Бисерна

Пигмент Изработени Од Природни Органски Метал Бисер во Прав увезени од Германија, додаде со Нов Зеланд

DEN 283.20