• Новак
АК-Интерактивна Лето Зелена Shrubberies 1/35 / 75mm / 90mm АК-8166 - Модел на Градење на Бои и Алатки # АК-8166

АК-Интерактивна Лето Зелена Shrubberies 1/35 / 75mm / 90mm АК-8166 - Модел на Градење на Бои и Алатки АК-8166

DEN 586.08

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет моделирање бои и алатки со АК-Интерактивни.Постигнување на најдобри можни резултати.Исклучиво наменета за моделирање.АК-Интерактивна Лето Зелена Shrubberies 1/35 / 75mm / 90mm АК-8166 - Модел на Градење на Бои и Алатки # АК-8166 High квалитет моделирање бои и алатки со АК-Интерактивни.Постигнување на најдобри можни резултати.Исклучиво наменета за моделирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мика Пигмент во Прав Повеќенаменски DIY Уметности и Занаети Додаток на Природна Бања Бомби/Смола/Paint/Епоксидна/Сапун/лак

Прав е во ред и има силна способност да се покрие позадина.Лесно да се растера, висока температура отпор

DEN 1864.80