• Новак
АК Интерактивни Вистинска Боја на втората светска војна Продавница Боја Линија 10ml - RC023 преку RC077 Боја: Заштитна 4BO - RC073

АК Интерактивни Вистинска Боја на втората светска војна Продавница Боја Линија 10ml - RC023 преку RC077 Боја:

DEN 70.56

Достапност
Достапно за нарачка

Највисок квалитет акрилик лак лак.Држи цврсто на сите видови на атмосферски производи.Направени од подобрување на хемиска формула.АК Интерактивни Вистинска Боја на втората светска војна Продавница Боја Линија Заштитна 4 BO 10ml - Пластични Модел на Градење на Бои и Додатоци # RC073 Highest квалитет акрилик лак лак, направени од подобрување на хемиска формула во однос на другите брендови на пазарот.Спрејови без проблеми преку airbrush; се придржува до површината и суши совршено со мека заврши.Држи цврсто на сите видови на атмосферски производи.Може да биде разреден со АК-Интерактивна специфичните потенки, разредувачи или од други производители наменет за на доградба на акрилни лак бои, (не-винил).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Csy Уметничка Галерија Рачно Изработени Уметник Акварел Бои Set-Металик Сјајот Вода Боење Наслика - Акварели-Бисерна

Пигмент Изработени Од Природни Органски Метал Бисер во Прав увезени од Германија, додаде со Нов Зеланд

DEN 283.20

Премиум Акварел Бои во Собата, 48 Живописни Бои во Калај Подарок Кутија, Акварел Хартија и Четки. Акварел Комплет

Неверојатен Квалитет за Пари : вода боење наслика уметност збор за живот во живописни бои со висок квали

DEN 719.76