• Новак
Fineline Applicators 20 Мерач Applicators & Шишиња - Празна, пакување од 2

Fineline Applicators 20 Мерач Applicators & Шишиња - Празна, пакување од 2

DEN 238.80

Достапност
Достапно за нарачка

Апликатори Шишиња.Овие празни апликатори шишиња функција нерѓосувачки челик издавање совет за прецизна примена.Единствена Ззп/Банкарскиот систем не е затнување и воздухот се тесни.Користење со acrylics, мастило, gutta, акварели, масло бои, свила бои, дамките, хена, водата базирани лепила, glazes, и повеќе (се продава одделно).Овој пакет содржи две 1.25 fl-унца (37.5 milliliter) шишиња секој со 20 мерач (.5millimeter) совет.Големина : 1.25 Fl Мл (Пакување од 2).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат