• Новак
БАЗА: AVERLAND ЗАЈДИСОНЦЕ (12ML)

БАЗА: AVERLAND ЗАЈДИСОНЦЕ (12ML)

DEN 109.20

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет на акрилна боја.Специјално формулиран за basecoating вашиот минијатури брзо и лесно.Дизајниран да им даде мазна мат финиш над црна или бела под палта.Дизајниран и произведен од страна на Игри Работилница. 12 ml Averland Зајдисонце.Цитаделата База стравува од Игри Работилница се со висок квалитет на доградба на акрилни бои специјално формулиран за basecoating вашиот минијатури брзо и лесно.Тие се дизајнирани да им даде мазна мат финиш над црна или бела undercoats со еден слој.Сите Цитаделата бои се нетоксични, на база на вода акрилик, кои се дизајнирани за употреба на пластични, метални, и смола минијатури. 12 ml Averland Зајдисонце.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат