• Новак
НИ Уметност Снабдување 8-Унца Транспарентен Длабоко Црна Боја Airbrush

НИ Уметност Снабдување 8-Унца Транспарентен Длабоко Црна Боја Airbrush

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

U. S. Уметност Снабдување Airbrush Бои се подготвени да спреј професионална одделение на база на вода акрилик airbrush бои.Нашата раздвижена акрилик airbrush бои се наменети за трајни резултати на повеќето mixed-media & текстилни површини.Постигнат прекрасни резултати на хартија, платно, дрво, платно, кожа, пластика, метал, керамика и многу повеќе.Сите бои се направени со висок квалитет светлина-брзо пигменти.Боите се не-токсични и да ги задоволи ASTM D-4236 стандарди.Боите се подготвени да спреј надвор од шише, па чистење не се бара, но по желба airbrush редуктор е на располагање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мика Прав Смола Пигмент Природни Козметички Одделение Мика во Прав е Погоден за Епоксидна Смола/Бања Меур/Свеќа/сапун

Оваа прав направен од природни мика, лебдејќи не тоне во прав 100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е повеќе

DEN 431.76