• Новак
Plaid Мода Димензионални Ткаенина Боја во Assorted Colors (1.1-Унца), Сини и Океанот Сјај

Plaid Мода Димензионални Ткаенина Боја во Assorted Colors (1.1-Унца), Сини и Океанот Сјај

DEN 211.20

Достапност
Достапно за нарачка

Користење на повеќето paintable површини : дрво, хартија, метал, papier Mache, пластика и повеќе.Машина перат на ткаенина.Лесно се притисне писател совет шише.Додадете драма и детали.Водата врз основа-Не-Токсични.За дизајни, кои навистина се издвојува, ги користи Мода Димензионални Ткаенина Боја за да додадете драма и детали.Изберете од една од многуте прекрасен бои за да го персонализирате и подобрување на било каков проект.Модата е лесно да се притисне писател совет шише прави пишување и детали едноставна.Направен во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мика Пигмент во Прав Повеќенаменски DIY Уметности и Занаети Додаток на Природна Бања Бомби/Смола/Paint/Епоксидна/Сапун/лак

Прав е во ред и има силна способност да се покрие позадина.Лесно да се растера, висока температура отпор�

DEN 1864.80

Премиум Акварел Бои во Собата, 48 Живописни Бои во Калај Подарок Кутија, Акварел Хартија и Четки. Акварел Комплет

Неверојатен Квалитет за Пари : вода боење наслика уметност збор за живот во живописни бои со висок квали

DEN 719.76